• +90 (312) 278 40 47
  • +90 (539) 848 06 06
  • [protected email address]

CALISKAN LABORATUVAR URUNLERI FABRIKA BINASI SUNUM-3

ÇALIŞKAN Lab, 1983 yılında küçük bir işletme olarak üretim hayatına başlamış ve kuruluşundan itibaren kendini yenileyip geliştirmeyi amaç edinmiştir. 40 yıllık ticari geçmişi ve sektördeki 45 yıllık birikimiyle laboratuvar ürünleri imalatı, tedariği, satış ve servis hizmetleri vermektedir.

Laboratuvar cam malzemeleri imal etmek amacı ile kurulan ÇALIŞKAN Lab, bugün cam malzeme imalatının yanında laboratuvar cihazları ithalatı, satış ve teknik destek hizmetlerini de bünyesine katmıştır. Bu anlamda her biri alanında uzman ve kalitesi kanıtlanmış laboratuvar cihazları üreticisi Lauda, Vacuubrand, JSR, Mtops firmalarının TÜRKİYE tek temsilcisidir.

ÇALIŞKAN Lab, 2005 yılından itibaren sürekli bir büyüme politikası benimseyerek sektörde aranan marka olmak ve geniş ürün portföyüne sahip olmak amacını benimsemiştir. Bu anlamda daralan piyasalara rağmen hızla yatırım yapmaya devam eden ÇALIŞKAN Lab önümüzdeki dönemde uzun yıllardır edindiği sarf malzeme imalat tecrübesini laboratuvar cihazları imalatına aktarmak amacındadır.

Günümüzde kalite anlayışı, akredite teknik servisi, genç ve dinamik kadrosu ve genişlemeye devam eden ürün portfoyu ile ÇALIŞKAN Lab laboratuvarınız için etkili çözümler sunmaya devam edecektir.

ÇALIŞKAN Lab,  temsil ettiği toplam 22 marka için Türkiye genelinde  yeni laboratuvar cihazları tedariği yapmakla birlikte , anahtar teslim laboratuvar kurulumu ve satış sonrası hizmetleriyle beraber müşterilerine, danışmanlık ve  projelendirme hizmeti de sunmaktadır. Çalışkan Laboratuvar; Güney Kore, Japonya, Almanya, Taiwan ve İtalyan laboratuvar cihazları üreticilerinin yetkili satış ve servis hizmetlerini yürütmektedir. 

Toplam 8000 m² alan üzerinde, 6 bölgede yetkili satış ve üç servis noktasında ve 17’i çalışanıyla faaliyetlerini sürdüren ÇALIŞKAN Lab, gücü ve istikrarı ile sektördeki öncü varlığını sürdürmektedir.

ÇALIŞKAN Lab misyonu, temsil ettiği laboratuvar cihazları markalarının kendisine tanımlanmış bölgelerinde, satış ve satış sonrası hizmetlerini en yüksek kalitede sunmaktadır

VİZYON & MİSYON

ÇALIŞKAN Lab, imalat, yurt içi satış başarısını hizmet kalitesi ile birleştirerek, laboratuvar cihazları tedariği sektörüne yenilikçi bir anlayışla giriş yapmaktadır.

Mevcut pazara yeni ürünler sunmak ve modern hizmet sistemleriyle, gelişmelere paralel olarak girişimde bulunulan bu piyasada, marka değeri yaratma ve ilerideki dönemlerde markamızı laboratuvar cihazları imalatı alanına taşımak uzun vadedeki amacımızdır.

Türkiye’deki gelişen etkin varlığımız ve hizmet kalitemizle, laboratuvar sektöründe adından bahsedilir olmamız şirketimizin vitrinini oluşturmaktadır. ÇALIŞKAN, tavizsiz kalite anlayışımız ile, üretimini ve ithalatını yaptığımız ürünlerin pazarda aranan marka olmasına yönelik bir misyonu hedeflemiştir.

Yaratmış olduğumuz CLS Scientific markasıyla, pazara yeni bir hizmet sunumu ve koşulsuz müşteri memnuniyetinin sağlanmasına yönelik bir misyonla, faaliyetlerimizi sürdüreceğiz.

Hizmet sunulacak her bölgede personelimiz sektörümüze yönelik çalışmaları ön planda tutacak , yeni ve özgün yaklaşımlarla laboratuvar sektörüne hizmet edecektir.

Çalışkan Laboratuvar Ürünleri Tic. Ltd. Şti.

 
3WTURK CMS v8.3.3